

Ključ za filter ulja, tipa čaše, 95 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-369
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 95 mm, 15-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 15 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 95 mm |
| Težina | 0.194 kg |
Šifra proizvoda: 11-369 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 95 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-369 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-369 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić špicasti – TOP TOOLS 02A180
Šifra: 02A180
Čekić stolarski – TOPEX 02A706
Šifra: 02A706
Čekić guma/plastika – TOP TOOLS 02A330
Šifra: 02A330
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A325
Šifra: 02A325
Čekić-sekira – TOPEX 02A110
Šifra: 02A110
Makaze za lim – TOPEX 01A445
Šifra: 01A445
Makaze za žicu (mini) – TOPEX 01A117
Šifra: 01A117





















