

















Kružna vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2450
Sposobna električna vibraciona brusilica BORMANN Lite BSS2450 može da se koristi kako za brušenje tako i za finu završnu doradu na materijalima kao što su drvo, metal i plastika. Prilagođen dizajn sa ergonomskom ručkom omogućuje odličnu udobnost korisnika tokom duže upotrebe alata. Integrisani sistem za sakupljanje prašine i mogućnost pričvršćivanja usisivača olakšavaju rad korisniku.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Napon | 230V~50Hz |
| Snaga | 400 W |
| Obrtaja u minuti | 14000 |
| Dimenzija brusne trake | Kružna (okrugla): Φ 125 mm |
| Težina | 1.2875 kg |
Šifra proizvoda: BSS2450 Kategorije: Brusilice, Električni alati Oznake: Vibraciona brusilica, BORMANN LITE
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kružna vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2450 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BSS2450 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Udarna bušilica 500 W – BORMANN Lite BID5100
Šifra: BID5100
Vibraciona brusilica (3 u 1), 180W – RYOBI RMS180-S
Šifra: RMS180-S
Udarna bušilica 900 W – BORMANN Lite BID6300
Šifra: BID6300
Vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2120
Šifra: BSS2120
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Lemilica plinska – TOPEX 44E118
Šifra: 44E118



























