





Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
PM4810 je napredna motorna kosilica na ručni pogon. Poseduje čelično kućište i OHV 4T motor zapremine 145 cm3 sa EURO 5 standardom emisije izduvnih gasova. Pored smanjenja zagađenja vazduha ovaj “ECO FRIENDLY” motor troši i do 40% manje goriva. Ima anatomski preklopivi upravljač. Poseduje indikator napunjenosti korpe.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 4 KS |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Širina otkosa | 42 cm |
| Zapremina kontejnera | 45 L |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 6 pozicija |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 150/180 mm |
Šifra proizvoda: PM4810 Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu Oznaka: Motorna kosačica za travu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PM4810 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Vertikular sa točkićima – GREENMILL GR8114
Šifra: GR8114
Grabulje (32 zuba) – GREENMILL GR8109
Šifra: GR8109
Četka za čišćenje – GREENMILL GR8113
Šifra: GR8113
Kanap od poliestera (PET) na koturu
Šifra: KAN-xx
Motorna testera – GRAPHITE 58G943
Šifra: 58G943
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H15X
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567
Šifra: 52G567
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
Šifra: 97X19X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.





















