



Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA Pro PM4820
PM4820 je napredna motorna kosilica na ručni pogon. Poseduje čelično kućište i OHV 4T motor zapremine 145 cm3 sa EURO 5 standardom emisije izduvnih gasova. Pored smanjenja zagađenja vazduha ovaj “ECO FRIENDLY” motor troši i do 40% manje goriva. Ima anatomski preklopivi upravljač. Poseduje indikator napunjenosti korpe kao i velike točkove za sve terene.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 4 KS |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Širina otkosa | 46 cm |
| Zapremina kontejnera | 65 L |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 6 pozicija |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 180/230 mm |
| Zemlja porekla |
Šifra proizvoda: PM4820 Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu Oznaka: Motorna kosačica za travu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA Pro PM4820 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PM4820 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Grabulje (32 zuba) – GREENMILL GR8109
Šifra: GR8109
Aerator – GREENMILL GR8108
Šifra: GR8108
Berač voća – GREENMILL GR8112
Šifra: GR8112
Motorna testera – GRAPHITE 58G943
Šifra: 58G943
Baštensko crevo Profesional – VERTO
Šifra: 15G82X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H15X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H14X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac zidarski – TOPEX
Šifra: 13A90X-91X
Makaze za papir – TOP TOOLS 17B721
Šifra: 17B721
Zaštitna ograda za travnjak – VERTO
Šifra: 15G51X
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H13X






















