





Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830
PM4830 je premium samohodna motorna kosilica koja iziskuje minimalan napor pri radu. Poseduje kvalitetan čelični ram i OHV 4T motor zapremine 145 cm3 sa EURO 5 standardom emisije izduvnih gasova. Pored smanjenja zagađenja vazduha ovaj “ECO FRIENDLY” motor troši i do 40% manje goriva. Ima anatomski preklopivi upravljač. Poseduje indikator napunjenosti korpe kao i velike točkove za sve terene.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 4 KS |
| Tip | samohodna |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Visina košenja | 25-75 mm |
| Širina otkosa | 46 cm |
| Zapremina kontejnera | 65 L |
| Podešavanje visine košenja | Centralno / 6 pozicija |
| Veličina točkova | prednji/zadnji – 180/230 mm |
| Zemlja porekla |
Šifra proizvoda: PM4830 Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu Oznaka: Motorna kosačica za travu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PRO PM4830 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PM4830 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Motorna kosačica za travu – NAKAYAMA PM4810
Šifra: PM4810
Aerator – GREENMILL GR8108
Šifra: GR8108
Grabulje 14 zuba – GREENMILL GR8106
Šifra: GR8106
Motalica za crevo – VERTO 15G791
Šifra: 15G791
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H15X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H14X
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567
Šifra: 52G567
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
Šifra: 97X19X
Konac zidarski – TOPEX 13A920
Šifra: 13A920






















