

















Hidropak NAKAYAMA PRO – NP2115
Hidropak NAKAYAMA PRO – NP2115 je hidroforska stanica sastavljena od snažne površinske baštenske pumpe od 1100 W sa hidroforskom bocom zapremine 24 l. Pumpu odlikuje vrlo kvalitetna izrada (telo od livenog gvožđa i glava pumpe od nerđajućeg čelika za izdržljivost, osovina od nerđajućeg čelika, mesingano radno kolo za otpornost na trošenje od soli i većih čestica, mehanički zaptivena) i visoke performanse (manometrijska usisna visina do 42 m). Dolazi sa ugrađenim manometrom.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 1100 W |
| Maksimalni protok | 3600 l/h |
| Maksimalna visina | 42 m |
| Zapremina boce | 24L |
| Priključak | 1" |
| Težina pakovanja | 15.30 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Hidropak NAKAYAMA PRO – NP2115 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | NP2115 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Baštenska pumpa za vodu INOX 1200W DEDRA DED8867X
Šifra: DED8867X
Baštenska pumpa za vodu 800W DEDRA DED8865
Šifra: DED8865
OMEGA AIR hidrofor CGP 1000 – 1000 W – 2300972
Šifra: 2300972
Čekić za demoliranje – GRAPHITE 58G878
Šifra: 58G878
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G712
Šifra: 58G712
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G736
Šifra: 58G736
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G120
Šifra: 59G120
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Lemilica električna – TOPEX
Šifra: 44E029
Plinski brener sa dodacima – TOPEX 44E115
Šifra: 44E115




























