



Kutija za alat 200 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-255
NEO modularna kutija 200 je snažna posuda koja se koristi za nošenje i skladištenje građevinskih alata. Brtva u poklopcu efikasno štiti alat od prašine i vlage. Udubljenje sa vagom smešteno u poklopcu omogućava čvrsto držanje i lako sečenje cevi, letvica itd. Organizatori u poklopcu omogućavaju lako spremanje. Dodatnih 6 šolja poboljšavaju radne mogućnosti.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Broj particija | 6 kom. |
| Maksimalni kapacitet dizanja | 50 kg |
| Dimenzija | 58,5×38,5×19,0 cm |
| Ručka/drška | Plastična |
| Težina | 5.54 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kutija za alat 200 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-255 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 84-255 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Kutija za alat sa tacnom TOPEX 79R32 i 79R33
Šifra: 79R13x
Kutija za alat 33L – RYOBI RTB19INCH
Šifra: RTB19INCH
Kutija za alat 56L – RYOBI RTB22INCH
Šifra: RTB22INCH
Kutija za alat sa policom – NEO TOOLS – 84-105 / 84-102
Šifra: 84-10x
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela Premium (5 otvora) – TOPEX
Šifra: 29C88X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela (2 otvora) – TOPEX
Šifra: 29C50X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar magnetni Premium – TOPEX
Šifra: 37C34X
Pištolj za silikon – TOP TOOLS 21B131
Šifra: 21B131
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Kutija za alat – TOPEX
Šifra: 79R123-125






















