



Kutija za alat 350 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-256
Modularna kutija 350 je snažna posuda koja se koristi za nošenje i skladištenje građevinskih alata. Brtva u poklopcu efikasno štiti alat od prašine i vlage. Udubljenje sa vagom smešteno u poklopcu omogućava čvrsto držanje i lako sečenje cevi, letvica itd. Snažan dizajn omogućava osobi do 120 kg da stoji na kutiji. Veliki obim omogućava nošenje i najvećih alata i električnih alata. Pleh i unutrašnja pregrada poboljšavaju korisnost kutije. Snažna drška izdržava nošenje alata od 50 kg.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Broj particija | 1 kom. |
| Maksimalna nosivost | 50 kg |
| Dimenzija | 58,5×38,5×32,0 cm |
| Ručka/drška | Plastična |
| Težina | 5.42 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kutija za alat 350 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-256 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 84-256 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Kutija za alat sa tacnom TOPEX 79R32 i 79R33
Šifra: 79R13x
Kutija za alat 33L – RYOBI RTB19INCH
Šifra: RTB19INCH
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar magnetni Premium – TOPEX
Šifra: 37C34X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar gumirani – TOPEX
Šifra: 27C30X-31X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Pištolj za silikon – TOPEX
Šifra: 21B3X0
Pištolj za pur penu – TOPEX 21B501
Šifra: 21B501
Mašina za sečenje pločica Premium – TOPEX
Šifra: 16B16X

























