



Kutija za alat 450 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-257
Modularna kutija 450 je snažna posuda koja se koristi za nošenje i skladištenje građevinskih alata. Brtva u poklopcu efikasno štiti alat od prašine i vlage. Udubljenje sa vagom smešteno u poklopcu omogućava čvrsto držanje i lako sečenje cevi, letvica itd. Snažan dizajn omogućava osobi do 120 kg da stoji na kutiji. Veliki obim omogućava nošenje i najvećih alata i električnih alata. Pleh i unutrašnja pregrada poboljšavaju korisnost kutije. Snažna drška izdržava nošenje alata od 50 kg.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Broj particija | 1 kom. |
| Maksimalna nosivost | 50 kg |
| Dimenzija | 58,5×38,5×42,0 cm |
| Ručka/drška | Plastična |
| Težina | 6.36 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kutija za alat 450 (deo modularnog sistema) – NEO TOOLS 84-257 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 84-257 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Kutija za alat 39L – RYOBI RSTB21
Šifra: RSTB21
Libela torpedo magnetna – TOPEX 29C894
Šifra: 29C894
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela Premium (5 otvora) – TOPEX
Šifra: 29C88X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar – TOP TOOLS
Šifra: 28C51X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar gumirani – TOPEX
Šifra: 27C30X-31X
Pištolj za silikon – TOP TOOLS 21B131
Šifra: 21B131
Mašina za sečenje pločica – TOP TOOLS
Šifra: 16B24X
Mašina za sečenje pločica Premium – TOPEX
Šifra: 16B16X
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
























