







Laserski daljinomer – NEO TOOLS 75-202
Laserski daljinomer je visokokvalitetni uređaj za merenje udaljenosti, površine i zapremine. Maksimalni radni domet je 20 m, a tačnost merenja je +/- 2 mm. Jednostavan dizajn omogućava intuitivno korišćenje daljinomjera. Uređaj je dizajniran za rad u temperaturnom opsegu od 0 °C do 40 °C.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Domet | 20 m |
| Preciznost | ±2 mm |
| Promenite mernu jedinicu | m/ft/inch |
| Tip baterije | 2 x AAA |
| Materijal kućišta | ABS plastika i guma |
| Funkcije | Merenje udaljenosti, površine, zapremine |
| Težina | 0.271 kg |
Šifra proizvoda: 75-202 Kategorije: Laserski daljinometri i nivelatori, Alati i oprema, Merni alati Oznaka: Laserski daljinomer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Laserski daljinomer – NEO TOOLS 75-202 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 75-202 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Laserski daljinomer, 20 m – RYOBI RBLDM20
Šifra: RBLDM20
Laserski daljinomer – SOLA Vector 20
Šifra: VECTOR 20
Konac građevinski – TOPEX 30C630
Šifra: 30C630
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
Šifra: 30C614-615
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik Premium (više uglova) – TOPEX
Šifra: 30C34X
Libela torpedo magnetna – TOPEX 29C894
Šifra: 29C894
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX
Šifra: 29C30X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar gumirani – TOPEX
Šifra: 27C30X-31X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar – TOP TOOLS
Šifra: 27C23X
Pištolj za silikon – TOP TOOLS 21B131
Šifra: 21B131
Mašina za sečenje pločica – TOP TOOLS
Šifra: 16B24X
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635





















