





Podna hidraulična dizalica za trkaće automobile – NEO TOOLS 11-730
NEO TOOLS 11-730 hidraulična podna dizalica izrađena je od visokokvalitetnog aluminijuma koji pruža otpornost na koroziju. Sadrži 2 čelična točkića i valjak. Opseg podizanja do 375 mm, nosivost 1,25 t. Podna dizalica odlikuje se kompaktnim dizajnom i malom težinom od 12,5 kg za lakši transport. Prečnik glave (stope) – 100 mm. Niski profil omogućava podizanje sportskih automobila. Usklađenost sa evropskim bezbednosnim standardima potvrđena je sa CE sertifikatom. TUV Rheinland sertifikat garantuje visok kvalitet i pouzdanost proizvoda. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Materijal | |
| Maksimalna nosivost | 1,25 t |
| Visina podizanja | 85 – 375 mm |
| Težina | 12,5 kg |
| Namena | |
| Težina | 16.36 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna hidraulična dizalica za trkaće automobile – NEO TOOLS 11-730 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-730 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Duga šestougaona nasadna glava – NEO TOOLS
Šifra: 08-48X-49X
Produžna šipka od 3/4″ – NEO TOOLS
Šifra: 08-35X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dvanaestougaona nasadna glava od 3/4″ – NEO TOOLS
Šifra: 08-32X-33X
Klizna šipka 1/4″ – NEO TOOLS 08-256
Šifra: 08-256
Produžetak (nastavak) od 1/4″ – NEO TOOLS
Šifra: 08-25X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Podesivi ključ za maticu – NEO TOOLS
Šifra: 03-03X
Podesivi ključ – NEO TOOLS 03-017
Šifra: 03-017
Podesivi ključ – NEO TOOLS
Šifra: 03-01X
Traka sa mehanizmom – TOP TOOLS 97X195
Šifra: 97X195
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
Šifra: 97X19X


























