















Ventilator NEO TOOLS 90-001
NEO TOOLS 90-001 je ventilator za kućnu ili kancelarijsku upotrebu. Jednostavne ali istovremeno čvrste izrade. Kvalitet potvrđen CE i ROHS sertifikatima. Ventilator za mnoge sezone. Opremljen funkcijom protoka vazduha sa 3 brzine: normalno, noćno (spavanje), prirodno. Osciluje u smeru levo-desno. Motor je napravljen od bakra (100%).
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip | Kućni |
| Prečnik | 40 cm |
| Snaga | 50 W |
| Visina | 112 cm |
| Nivo zaštite | II |
| Maksimalni protok | 51,74 m3/min |
| Maksimalna brzina duvanja | 3,15 m/s |
| Težina | 5.98 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ventilator NEO TOOLS 90-001 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 90-001 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ventilator, 40W, 30cm – BORMANN BFN1025
Šifra: BFN1025
Ventilator BORMANN ELITE – BFN9010
Šifra: BFN9010
Ventilator BORMANN ELITE – BFN1020
Šifra: BFN1020
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G063
Šifra: 59G063
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
Šifra: 51G330
Glodalica – VERTO 52G713
Šifra: 52G713
Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528
Šifra: 50G528
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Lemilica plinska – TOPEX 44E118
Šifra: 44E118



























